Arganový pleťový krém Diet Esthetic 50 ml a Včelí krém proti vráskám Diet Esthetic 50 ml RECENZE

 

DIET ESTHETIC – ARGAN OIL CREAM

Arganový krém je vyživující, ošetřující a hydratační. Arganový olej podporuje buněčné okysličení, což zajišťuje pružnost a hedvábnost pleti.
Pleť chrání před vnějšími vlivy, tvrdou vodou či znečištěným prostředím. Tento krém je zvláště vhodný pro ciltivou a problematickou pleť, protože bambucké máslo má protizánětlivé a hojivé účinky.

Já si ho dávám vždy na noc i na krk a dekolt. Jelikož je také hutný, déle trvá než se dostatečně vsákne. Mám však dojem, že velmi dobře hydratuje stejně jako druhý krém. V tomto budou asi všechny krémy od Diet Esthetic stejné. Záleží už asi jen na dalším složení jednotlivých produktů a podle toho si vybrat ten svůj ��.DIET ESTHETIC – BEE VENOM ESSENCE

Tento krémík, jak jste se z názvu mohli dovtípit, obsahuje syntetický jed včel apitoxin 4%, který podporuje tvorbu kolagenu a elastinu. Produkt je zaměřen na boj proti vráskám a ideální je pro zralou pleť. Proč jsem si ho vybrala já? Protože chrání před vnějšími vlivy a zejména na zimní a studené období by měl působit jako ochranný film. Je možné ho používat ráno i večer a protože testuji krémy dva, rozhodla jsem se, že tento včelí bude můj denní.

Trošku mi vadí jeho hutnost, jaksi jsem si zvykla na lehoučké textury krémů, které se do smíšené pleti dobře vsáknou. Musím proto počkat alespoň půl hodinu, než si dám make-up, abych měla jistotu, že se krém zcela vstřebal a nebude se s make-upem bít. Musím ale uznat, že od té doby, co ho používám, sama cítím, že mám pleť hydratovanější. Takže do nynějšího počasí mi vyhovuje.

Autor: Blogerka Drews Beauty

AutorBlogerka Drews Beauty
Blog-datum2.11.2017
RecenzeKosmetika