BO.HO kosmetika RECENZE

Dneska pro vás mám značku, která u nás není až tak rozšířená, ale podle mě je to velká škoda, protože bych ji zatím řadila mezi top 3 značky přírodní kosmetiky. Řeč bude o francouzské elaganci a stylu značky Bo.HoKosmetika Bo.Ho je organická, přírodní a vysoce kvalitní profesionální značka, která své produkty vyrábí s ohledem na přírodu. Svoji ideologii značka podporuje i dizajnem obalů, které jsou vyrobeny z recyklovaného papíru nebo plastu a vždy doladěny do přírodních tónů a odstínů.

Značka se pyšní certifikáty Cosmebio, Foundation Nicolas Hulot, One Voice a 1% Pour La Planete. Od roku 2012 výrobce značky Bo.Ho daruje 1% svého obratu sdružením, která chrání životní prostředí. A veškeré produkty nejsou testovány na zvířatech.

V sortimentu značky se nachází nejen dekorativní kosmetika, ale i pečující. U nás je bohužel k dostání především jen ta dekorativní. Tak snad někdy v budoucnu k nám dorazí veškerý sortiment značky Bo.Ho.Makeup má střední krytí a zvládne i nedokonalosti. Při aplikaci k pleti rychle přilne, a proto s ním musíte pracovat trochu rychleji. Odměnou, ale pro vás bude perfektní výdrž. Tento makeup není nutné pudrovat, pokud se spokojíte s přirozeným finishem s leskem, tak budete nadmíru spokojené. Odstín je vhodný pro světlejší/střední tón pleti.Korektor vám dodá plné krytí a oční okolí krásně prozáří. Ačkoliv má krémovou konzistenci do vrásek nezalézá a během dne se ani nevysráží. Je prostě perfektní po celý den. Líbí se mi, že má tvar rtěnky, protože hrotem jde aplikace přesněji a plošně se dá nanést, ještě lépe. Pudr mě překvapil svojí maličkostí, ale vzápětí dokázal, že umí velké věci. Pro jeho použití vám doporučím menší štětec, protože s velkým ho nenaberete na celou plochu. Odstín je hodně světlý a nebojím se říct, že je až transparentní. Bez dalšího pudrování se obejdete tak 3-4 hodin, podle tipu vaší pleti. Lehce práší, ale při aplikaci je to téměř nepatrné.Má krásný hnědo-zlatavý odstín, který pokožce dodá jiskru a zvýrazní opálení. Není zrovna nejvhodnější pro výrazné konturování, ale pokud chcete přidat trochu barvy tvářím, které stejně zvýrazníte tvářenkou, tak je také ideální. Bronzer je jemně mletý a trošku práší. Pigmentaci je střední, ale dá se více navrstvit. 


Tvářenka má vysokou pigmentaci a nanést ji i s lehkou rukou není nic jednoduchého. Červeno-skořicový  odstín na fotkách vypadá víc do hněda, ale ve skutečnosti tvářím dodá více načervenalý odstín alá marfuška. Během dne na intenzitě ztrácí, takže k večeru mají tváře jen lehoučký nádech.Oříškový světlý stín je využitelný, na co jen si vzpomenete a podpoří ho i saténový finish. Stíny, obočí, bronzer..to je vaší volbou. Má perfektní pigmentaci, se kterou se dá pracovat a není problém stín více navrstvit.Zajistí vám dokonale černo-černou linku pár tahy, a ačkoliv má pevnější hrot pracuje se s ní snadno i rychle. Stíny se na ni trošku nabalí, ale jí to nevadí a vesele kreslí dál. Linka se při běžném nošení v nerozpíjí. V případě, že se vaše očí mění v slzavé údolí, tak linka zmizí. Nedrolí se, nežmolkuje a drží docela dlouho.Řasenka je jediná, kterou chválit nebudu. Není nejhorší, ale mě prostě nesedí. Lehce kónický kartáček má krátké štětiny, kterou jsou navíc daleko od sebe. Tím pádem moje řasy pořádně neprodlouží a objem ji dá, jen tak na oko. Navíc na spodních řasách se mi s ním manipuluje velice špatně. A než ji nanesu, mám řasenku všude. Řasenka má sušší konzistenci a při více vrstvách vytváří nevzhledné žmolky. Rtěnky mají krémovou konzistenci a na rtech jsou velmi příjemné. Pyšní se perfektní pigmentací, kterou neoplývají ani některé dražší kousky. Jedním tahem rtům dodá jednolitou barvu a i když se obtiskává, tak stále zůstává na rtech dost barvy. Ale v reprezentativním stavu vydrží něco kolem 3 hodin, kdy její intenzita slábne a pozvolna se ze rtů vytrácí.

Pro mě je značka Bo.Ho důkaz kvality a luxusu za dostupné ceny a to vše v souladu s přírodou.

Autor: Blogerka The world of makeup

AutorBlogerka The word od makeup
Blog-datum8.12.2017
RecenzeKosmetika