Eveline Slim Extreme 4D Gold sérum na hubnutí a tvarování 250 ml RECENZE

Dneska pro vás mám recenzi, která by vás mohla hodně zajímat. Dostalo se mi na vyzkoušení sérum na hubnutí a tvarování značky Eveline - přesný název Slim Extreme 4D Gold sérum. Sérum je ideálním pomocníkem pro ty, které už pozorují první známky vzniku celulitidy a chtějí prostě celkově zlepšit vzhled svých problémových partií.

Sérum je v plastové tubě o objemu 250 ml, což je docela dost a popravdě bych byla raději, kdyby bylo sérum s pumpičkovým aplikátorem. Ale u tuby je zase výhoda, že když už je produktu v tubě jen trošku a nejde vymáčknout, jde ještě ustřihnout druhý (zúžený) konec. 

Slim Extreme 4D Gold je sérum, které obsahuje 24 karátové zlato, které bojuje proti celulitidě, modeluje postavu a zpevňuje pokožku. No nezní to krásně? Navíc má pokožku regenerovat! Krém na pokožce zanechá jemný film a krém intenzivně stimuluje spalování tuků v podkoží a snižuje projevy celulitidy. Sérum má působit po 48 hodin, což ale bohužel nepotvrdím a přijde mi to jako blbost, když se má používat 2x denně. 

Na fotce můžete vidět, že krém opravdu obsahuje malé třpytky, ale nebojte se nebudete jako svítící koule. Při rozmazání se třpytky rozprostřou a pokožku pěkně sjednotí. Konzistence krému je lehká a dobře se roztírá a dokonce se i rychle vstřebá.

Já jsem tento krém používala pravidelně 2x denně, kdy jsem ho krouživými pohyby nanášela na problémové partie (břicho, zadek a stehna). A světe div se! Pokožka se mi po týdnu zdála fakt pevnější a na dotek krásně hladká. Celulitida tedy zázrakem nezmizela, ale to jsem asi ani nečekala. Určitě ale mohu potvrdit, že je viditelné zlepšení stavu pokožky, která je hladká a zpevněná. Pokud vás toto sérum zaujalo, tak se podívejte na e-shop Elixi.cz, kde si ho můžete objednat za pěkných 159 Kč, což je podle mě fajn cena za 250 ml séra. 

Autor: Blogerka Beauty by K.

AutorBlogerka Beauty by K.
Blog-datum29.11.2017
RecenzeKosmetika