Oční stíny Noisette Bo.ho 2,5 g RECENZE

Milujete u kosmetických produktů praktičnost a využitelnost na 100%. V tom případě jste tu správně,  protože pro vás mám tip na stín s kterým zvládnete vše.

Stín je od značky bo.ho a nese název Noisette. Ukrývá se v malém papírovém obalu,  který mě svým zemitým dizajnem naprosto uchvátil. Nic přehnaného jen kultivovanost a jemnost značky, podtrhuje filozofii přírody a ji samé. Ačkoliv se na první  pohled může zdát malý, tak vás překvapí gramáží 2,5 g. Oříškově světlý stín je vhodný snad na vše a podtrhuje to i saténový finish. Neudělá z vás mrtvolku, ani bohyni slunce, ale pro každodenní líčení vám udělá služby až dost.Naprosto úchvatný je pro denní kouřové líčení očí. Přidat mu na tmavosti a intenzitě není vůbec žádný problém. Pokud máte světlejší obočí vyplňte s ním místa, která měla být před světem skryta. Službu vám udělá i při konturování obličeje. Má neutrální podtón, který sluší všem. Samotný stín je vyroben z 99 % přírodních látek a je vhodný i pro majitelky kontaktních čoček a citlivější pokožky, protože stín je ultra jemný, nepráší a s kůži splyne jako mávnutím proutku. Za celý den ani nepoznáte, že nějaký stín máte. A navíc krásně intenzivní bez známky hnutí vydrží po celý den. Udolá vás i naprosto dostačující pigmentací, která je konstatní jak při nanášením prstem, tak i štětcem.  A věřím, že vás mile potěší i cena 189 Kč, která není nikterak vysoká v případě, že se jedná o přírodní produkt opravdu vysoké kvality.


Bo.ho Oční stíny jsou obohaceny o extrakty z kukuřice, meruňkového a olivového oleje. Díky tomu víčka chrání a zjemňují pokožku očních víček, kde je naše kůže nejtenčí a také nejcitlivější. Značku bo.ho jsem si zamilovala, její perfektní koncept, produkty a provedení vás okouzlí. A jak jednou zkusíte sami poznáte, že nejde přestat a lákají vás další a další kousky.

Výrobek pro vás otestovala blogerka: Hevi

AutorBlogerka The world of makeup
Blog-datum2.10.2017