Pudr Beige diaphane Bo.ho 4,5 g a Lak na nehty Mystic Bo.ho 5 ml RECENZE

BO.HO PUDR

Tento drobek obsahuje 99% přírodních surovin, je hedvábný a jemně matující. Má krásné embosování a díky maličkému balení je šikovný na cestování. Musím uznat, že pudr bude vhodný pro ty ženy, co jim stačí jemné přepudrování a nepotřebují celodenní fixaci. Na mé smíšené pleti nevydrží matný více než 4 hodiny a také jsem zpozorovala, že nepříliš dobře fixuje hutný korektor pod očima. Na mokro s houbičkou mi neseděl vůbec. Osobně mě až tak neoslovil, hodí se mi pouze v ty dny, kdy si dám BB krém a lehký pudr.

 

BO.HO LAK NA NEHTY

Lak je vyživující, neobsahuje žádné živočišné látky a nehty zároveň posiluje. Složení by mělo zabránit lámání a třepení nehtů. Tmavá barva nezpůsobouje žloutnutí díky obsahu oxidu křemičitého, který působí jako UV filtr a jako tonikum pro nehty.

Lak se dobře nanáší, avšak jedna vrstva určitě nestačí, protože dělá fleky. Je to ale asi způsobeno tmavým odstínem, protože jsem dosud asi nenarazila na lak v podobném odstínu, kterému by stačila jedna vrstva. Já mám nehty celkem křehké, lámou a třepí se. Obvykle mi laky slezou po dvou dnech, ale musím uznat, že tento mě překvapil a ve dvou vrstvách pěkně držel 4 dny, což je u mě úspěch. Určtine bych chtěla vyzkoušet ještě jiný odstín. ��


 Autor: Blogerka Drews Beauty

AutorBlogerka Drews Beauty
Blog-datum3.11.2017
RecenzeKosmetika