Allnature Detoxikace bylinný lihový extrakt 50 ml

Játra jsou moc důležitým orgánem. Prochází velkou zátěží hlavně při očkování a léčbě antibiotiky. Je třeba je pravidelně čistit a nechat vyloučit z těla těžké kovy, toxiny a jiné nečistoty. Vlivem životního prostředí, ve kterém žijeme, jsme na sbírání nečistot do těla velmi náchylní. Ať se jedná o výfukové plyny z aut a jiných dopravních prostředků, které se do našeho těla dostávají vzduchem, tak nám ubližují i konzervanty a barviva z jídla.

Detoxikace bylinný extrakt obsahuje bylinky, které se o čištění organismu umí postarat. Například ostropestřec je velice výjimečný. Umí čistit játra od všech nečistot a zánětů, působí léčivě a regeneruje. 

Upozornění:
Doplněk stravy. Není vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládat mimo dosah dětí!

Dávkování:
2–4 ml denně (30–60 kapek). Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Složení:
voda, jemný líh (minimálně 35 obj. % alk.), ostropestřec mariánský (Sylibum marianum), klanopraška čínská (Schizandra chinensis), zelený čaj (Camellia sinensis), lékořice lysá (Glycyrrhiza glabra), pampeliška lékařská kořen (Taraxacum officinale), vitamín C (kyselina L-askorbová).

Obsah:
50 ml; ve 2 ml - ostropestřec mariánský 120 mg (*RHP: NS), klanopraška čínská 50 mg (*RHP: NS), zelený čaj 50 mg (*RHP: NS), lékořice lysá 50 mg (*RHP:
NS), pampeliška lékařská kořen 50 mg (*RHP: NS), vitamín C 80 mg (100 % *RHP). *RHP- referenční hodnota příjmu, NS - není stanovena.

Prodávající:
Allnature, s.r.o., Březhradská 148, 503 32 Hradec Králové, Česká republika.