Allnature Goji berry tablety 60 tbl.

Doplněk stravy Goji berry od značky Allnature se získává ze superpotraviny jménem kustovnice čínská neboli plody Goji. Přestože jsou plody Goji v našich končinách poměrně novou surovinou, v tradiční čínské medicíně mají své místo již po tisíciletí. Mohou za to především jedinečné nutriční hodnoty a skvělé účinky na lidské zdraví. Plody ovoce Goji obsahují kromě minerálních látek, dvaceti aminokyselin, vitamínů, polysacharidů, nenasycených mastných kyselin i celou řadu karotenoidů. Konzumace tablet Goji berry dodává tělu vitalitu, posiluje přirozenou obranyschopnost organismu i zlepšuje sexualitu. Doplněk stravy Goji berry neobsahuje žádné známé alergeny.

Upozornění:
Nepřekračujte doporučenou denní dávku, která představuje 1 až 2 tablety denně. Tablety vždy zapijte dostatečným množstvím tekutin. Přípravek je pouze doplňkem pestré stravy, nikoli její náhradou. V případě, že užíváte lékařem předepsané léky, poraďte se o doplňku stravy Goji berry s vaším lékařem. Přípravek není vhodný pro osoby děti, těhotné a kojící ženy. Uchovávejte proto mimo dosah dětí.

Složení:
2000 mg extraktu goji berry v 1 tabletě (500 mg 4:1), pomocné látky (stearan hořečnatý, oxid křemičitý, oxid titaničitý).

Obsah:
60 tablet

Výrobce:
Allnature s.r.o, Březhradská 148, 503 32 Hradec Králové