Allnature Lipozomální Vitamin C 500 mg 60 cps.

Lipozomální Vitamin C 500 mg je doplněk stravy ve formě kapslí. Jedná se o speciální formu vitamínu C vázaného v lipozomech. Vitamin C vázaný v lipozomech je složený z dvojvrstvy lipidů. Ty váží vitamin C a efektivně ho dopravují do tkání organismu.

Vytváří tak nejvyšší známou biodostupnost vitamínu C pro organismus (až na 95 %) a jeho větší využití v cílových tkáních, v imunitním a nervovém systému a dalších buňkách. Lipozomální forma tak udržuje oproti běžným lékovým formám v organismu několikanásobně vyšší hladinu vitamínu C a delší dostupnost pro antioxidační ochranu zdravých buněk, imunitní a nervový systém. 

Vitamin C přispívá k normální funkci imunitního systému, ke snížení míry únavy a vyčerpání, k normální tvorbě kolagenu. Dále přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem a zvyšuje vstřebávání železa.

Dávkování:
1-2 kapsle denně.

Upozornění:
Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není určeno pro děti do 6 let. Není náhradou pestré stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Složení:
L-askorbová kyselina (vitamin C), maltodextrin, glycerol - nosiče, hořečnaté soli mastných kyselin - protispékavá látka, lecitin - emulgátor, HPMC kapsle (hydroxypropylmethylcelulóza, barvivo - oxid titaničitý).

Obsah:
60 kapslí = 97 g

Výrobce:
Allnature, s.r.o., Březhradská 148, 503 32 Hradec Králové, Česká republika.

Obsah v jedné kapsli:

  1 kapsle % RHP - referenční hodnota příjmu
Vitamin C vázaný v lipozomech 500 mg 625%