Allnature Matcha tea tablety 90 tbl.

Allnature Matcha tablety představují jedinečný doplněk stravy, který se vyrábí z jemně mletého zeleného čaje matcha. Díky praktické formě tablet jej můžete mít vždy po ruce. Matcha tea je speciálně pěstovaný zelený čaj, který na rozdíl od jiných druhů čajů neprochází fermentací. Před samotnou sklizní se čajovníky dokonce na čtyři týdny zastíní, aby lístky byly bohatší na aminokyseliny a zároveň získaly krásně smaragdovou barvu. Při výrobě matcha tea se zpracovávají celé lístky, díky čemuž si čaj matcha zachovává maximální množství živin prospěšných našemu organismu. Matcha tea je skvělým doplňkem jinak pestrého jídelníčku, pokud chcete detoxikovat vaše tělo, podpořit činnost metabolismu nebo zlepšit zažívání a podpořit střevní mikroflóru. Matcha tea má mimo jiné antioxidační vlastnosti a příznivě působí na kardiovaskulární systém.

Dávkování:
1 tableta denně.

Upozornění:
Jedná se o doplněk stravy, který není určen jako náhrada pestrého jídelníčku. Ukládejte mimo dosah dětí. Produkt není vhodný pro děti, gravidní a kojící ženy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku!

Složení:
Matcha tea, plnidla (dikalcium fosfát, mikrokrystalická celulóza), protispékavé látky (oxid křemičitý, stearan hořečnatý), leštidla (hydroxypropyl metyl celulóza, glycerin, karnaubský vosk).

Skladování:
Skladujte na chladném a suchém místě.

Obsah:
90 tablet (175 g)