Allnature Ostropestřec bylinné kapky 50 ml

Ostropestřec mariánský je bodlák, který je obtížné pěstovat, proto je naše Allnature tinktura perfektní volbou, jak využít všech benefitů této hodnotné byliny s dlouhou tradicí v lidovém léčitelství. Samotný ostropestřec je z velké části tvořen bílkovinami a rostlinnými oleji. Jde o směsi kyseliny linolové a dalších nenasycených mastných kyselin. Společně s histaminem, kvercetinem, vitaminem E a nerozpustným silymarinem jde o přímo zázračnou bylinu při  léčbě jaterních onemocnění (záněty jater, cirhóza nebo vznik žlučových kamenů). Současně s obnovou jaterní tkáně mariánský bodlák výborně detoxikuje organismus, shodují se vědecké studie, které mimo jiné potvrdily i účinky na zlepšení trávení a celkovou duševní pohodu při pravidelném užívání.

Ostropestřec ojediněle vyvolává alergickou reakci, jinak nejsou při dodržení dávkování známy žádné nežádoucí účinky.

Upozornění:
Doplněk stravy. Není vhodné pro děti do tří let, těhotné a kojící ženy. Ukládat mimo dosah dětí! Nenahrazujte pestrou a vyvýženou stravu.

Dávkování:
3 x denně 1–2 ml (15–30 kapek), nepřekračujte doporučené denní dávkování. Dodržujte cyklus podání 4 týdny a 1 týden vysadit.

Složení:
voda, jemný líh (obsah lihu je minimálně 35 obj. % alk.), Ostropestřec mariánský (Silybum marianum) standardizovaný extrakt, vitamín C (kyselina L-askorbová).

Obsah:
50 ml

1 dávka (1–2 ml) 75–150 mg extraktu ostropestřce (*DDD: není stanoveno), 12,5–25 mg vitamín C (47–94 % *DDD).

Výrobce:
Allnature s.r.o., Březhradská 148, 503 32 Hradec Králové, Česká republika.