Allnature Spirulina tablety BIO 240 tbl.
Bez laktózy
Bio

Allnature Spirulina tablety BIO 240 tbl.

Doplněk stravy Spirulina v tabletách od značky Allnature dodává organismu celou řadu cenných živin a významných přírodních proteinů. Spirulina je sinice, která je pro tělo lehce stravitelná, a proto jsou živiny dobře vstřebatelné do organismu. Spirulina je oblíbeným doplňkem stravy veganských a vegetariánských jídelníčků i stravy sportovců. Spirulina je známá svými antioxidačními účinky, které chrání tělo před volnými radikály. Spirulina podporuje přirozenou obranyschopnost organismu, přispívá k optimální hladině cukru v krvi a urychluje rekonvalescenci. Zelenou potravinu spirulinu je možné přidávat do studených pokrmů i nápojů. Praktickou formou jsou ovšem tablety, které můžete mít vždy po ruce.

Dávkování: 
Doporučená denní dávka je 6 tablet denně.Tablety polykejte celé a zapijte je dostatečným množstvím tekutin, můžete je i rozmixovat v oblíbeném smoothie, čaji, džusu.

Upozornění:
Doporučená denní dávka je 6 tablet denně. Tablety spolkněte celé a zapijte je dostatečným množstvím tekutin, nebo je přidejte do vašeho oblíbeného a rozmixujte. Doplněk stravy Spirulina není vhodné přidávat do horkých nápojů nebo pokrmů, neboť by tak ztratil velké množství cenných živin.

Složení:
100% Spirulina.

Obsah:
240 tablet

Výrobce:
Allnature, s.r.o., Březhradská 148, 503 32 Hradec Králové, Česká republika.

Nutriční hodnoty ve 100 g:

Energetická hodnota

1306 kcal/312 kJ

Bílkoviny

56,6 g

Sacharidy
- z toho cukry

11,3 g
3,7

Tuky
- z toho nasycené mastné kyseliny
4,1 g
1,3 g
Vláknina

16,4 g

Sůl 750 mg