Allnature Zelený jíl 180 g

Allnature Zelený jíl 180 g

Zelený jíl je zcela přírodní produkt, který se pro své blahodárné účinky na pokožku používá v kosmetice i lékařství již po staletí.
Je vhodný zejména k přípravě pleťových a vlasových masek.  Má silné detoxikační účinky. Zbavuje pleť nečistot a přebytečného mazu, aniž by ji přesušoval. Pomáhá předcházet vzniku pupínků.
Je vhodný k ošetření pokožky trpící dermatitidou, různými podrážděními, alergiemi, apod. Na vlasech se účinky zeleného jílu projevují zlepšením stavu pokožky hlavy i konečků vlasů. Zbavuje vlasy nečistot a mastnoty, dodává jim objem a předchází jejich nadměrnému maštění.

Zelený jíl je bez chuti a bez zápachu.

Použití:
Při míchání pleťových a vlasových masek ze zeleného jílu preferujte skleněné a porcelánové nádoby.

Pleťová maska: Smíchejte jíl s menším množstvím vody tak, abyste získali hustou kašičku. Naneste na pleť, nechce působit zhruba 15-25 minut a důkladně opláchněte.

Maska na vlasy: Smíchejte jíl s vodou do řidší konzistence - aplikace i smývání masky bude snažší. Masku naneste do vlhkých vlasů od kořínků až po konečky. Vlasy můžete zabalit do sáčku či koupací čepice. Nechte působit zhruba 10-15 minut, poté smyjte vodou v kombinaci s nejlépe přírodním šamponem.

TIP! Do masek ze zeleného jílu můžete přimíchat také s nejrůznější esenciální oleje.

Obsah:
180 g

Výrobce:
Allnature s.r.o, Březhradská 148, 503 32 Hradec Králové.