Pleťová maska s výtažky z moře pro regeneraci pleti Marilou BIO 75 ml RECENZE

Na tuto novinku jsem se moc těšila, protože s kosmetikou Marilou BIO mám zatím jen ty nejlepší zkušenosti a nezklamala mě ani tentokrát. A to se jedná o dost zvláštní masku, protože slibuje čištění i hydrataci v jednom kroku. A jak je známo, takoví hybridi, co slibují vše, většinou neumí nic. Jenže tato maska je zázrak.

Maska obsahuje mořské řasy a pleti by měla navracet vitalitu, jemnost a svěžest. Určená je pro normální až smíšenou pleť. Konzistenčně je to krém s pár zrníčky. Těch je tam fakt troška a jsou malinká, takže peeling je jen velmi decentní. Vůně je jemná, nevtíravá, taková mořská. Masku vždy nechám pět deset minut působit. Na pleti jen lehce chladí, nezasychá, nemizí, nepne. Smýt jde snadno.

Pleť je potom neskutečně jemná, přijde mi barevně sjednocenější a taková spokojená. Póry jsou vyčištěné, opravdu jsem si všimla po vícero použití, že jsou menší. Zároveň pleť není vysušená, právě naopak, řekla bych, že nějakou tu hydrataci od masky nasála.  Prostě zázrak. Fakt jsem si ji zamilovala. Používám ji pravidelně jednou týdně a má pleť je spokojenější než kdy jindy.

Výrobek pro vás otestovala blogerka: Na vlastní kůži

 

AutorBlogerka Na vlastní kůži
Blog-datum17.8.2017
RecenzeKosmetika