Pleťová maska z černého bambusového uhlí 3V1 Diet Esthetic 200 ml RECENZE

 

Mám skvělou zkušenost s krémy od firmy Diet Esthetic, které jsem měla možnost vyzkoušet na "vlastní kůži" a proto se s Vámi chci podělit o zkušenosti s maskou z černého uhlí od té samé značky, která je pro mně jednou z nejlepších :)

O masce z černého uhlí jsem četla spoustu recenzí a když se najednou objevila v nabídce od Dietu, musela jsem jí mít hned doma. Černé uhlí se používá jako prevence proti stárnutí, údajně vyrovnává Ph pokožky, čistí póry a pomáhá regulovat přebytečný maz, takže je naprosto ideální pro všechny typy pleti včetně aknózní a problematické, což se pro mě jako atopika velice hodí.

Maska má hustší konzistenci, která se velice dobře nanáší a pro mě příjemnou zemitou vůni. Masku jsem nechala působit cca 15-20 min. a smývala, když jsem měla pocit, že je dostatečně zaschlá, což lze pozorovat už po deseti minutkách. Povětšinou se nabízí známá varianta slupovací, ale mě se naopak líbí, že tato maska se dá smývat plus navíc obsahuje i peeling, který je velice příjemný na závěrečné mytí jednak pro lepší smytí masky a taky pro příjemné prokrvení a odstranění nečistot. Na kůži ji používám po horké sprše nebo alespoň po napaření, aby se póry otevřely a účinné složky tak mohly lépe do pleti proniknout.

Opět další podukt od Dietu, který mě nezklamal. Po omytí a osušení cítím příjemnouúlevu a osvěžení pleti. Kůže je krásně heboučká, vypnutá čistá. U své citlivé kůže se snažím být opravdu hodně opatrná a poctivě vybírám odličovací emulze, krémy a masky, které mě nebudou zbytečně dráždit. Za mě rozhodně doporučuji všem ženám každého věku, které se alespoň trochu zajímají o péči o svoji pleť a chtějí si dopřát kvalitní masku s perfektním efektem.

Autor: Karolína Chvojková

 

 

 

 

Chovatelské potřebyPsi
AutorKarolína Chvojková
Blog-datum10.4.2017
RecenzeKosmetika