Slupovací maska z černého bambusového uhlí Diet Esthetic 50 ml RECENZE

Nerada se dívám zblízka na svou pleť do zrcadla, protože mě trápí černé tečky a rozšířené póry. Na elixi.cz jsem se dozvěděla o novém zázračném produktu, kterým je slupovací maska z černého bambusového uhlí od Diet Esthetic. Věřila jsem, že by mohla být zlomovým produktem v péči o mou pleť.

Bambusové uhlí pomáhá k detoxikaci chemických látek v těle a zabraňuje jejich šíření. Uhelný prášek je tradiční surovinou, kterou používají na svou kůži japonské ženy již po celá staletí. Je účinný při odstraňování nečistot, ulpívajících na naší kůži během dne, a také při odstraňování odumřelých kožních buněk.

1. Pleť jsem vyčistila jak jsem zvyklá a opláchla teplou vodou, aby se otevřely póry (vhodné je masku aplikovat po horké koupeli)
2. Vysušila jsem si tvář ručníkem (musí být zcela suchá)
3. Masku jsem rovnoměrně nanesla na pleť. (Vyhněte se citlivé oblasti očí, obočí, rtům a linii vlasů. Maska je hodně hustá a lepivá a je dobré ji nanášet ve slabé vrstvě)
4. Masku jsem nechala účinkovat 15 – 20 minut. Jakmile jsem měla pocit, že je maska suchá, opatrně jsem ji sloupla směrem zespodu nahoru.
5. Pleť jsem dočistila micelární pleťovou vodou a namazala hydratačním krémem. (Pokud máte citlivější pleť a po sundání masky zčervená, použijte přípravek obsahující aloe vera, např. Aloe vera regenerační gel od Diet Esthetic.)

Masku používam jednou týdně. Můžete ji použít také jen na problematické části obličeje, jako je čelo, nos a brada. Již po první aplikaci byly černé tečky viditelně menší. Po dvou týdnech byla pleť čistější a zbavena odumřelých buněk. Póry byly stažené a pleť byla hladší a jemnější. Výsledky hovoří za vše. Opravdu maska funguje. A doporučila bych ji všem, kteří se trápí s černými tečkami na své pleti.

Autor: Soňa Janischová

Chovatelské potřebyPsi
AutorSoňa Janischová
Blog-datum24.3.2017
RecenzeKosmetika